Katarzyna Teresa Górska-Manczenko

Mam 34 lat, jestem radną dzielnicy Targówek.
Od zawsze aktywnie działam na rzecz środowiska w którym żyje, bo tylko wtedy mam realny wpływ na to co dzieje się wokół nas, dlatego angażuje się w działania na rzecz rozwoju Targówka.

Jestem współinicjatorką Dzielnicowej Komisji Dialogu Społecznego, współzałożycielką działającego od 5 lat stowarzyszenia Targówek w spódnicy.

Jestem inicjatorką powstania Oddziału Targówek Fabryczny, Mieszkaniowy i Zacisze Towarzystwa Przyjaciół Warszawy. Od kilku lat pomagam w organizacji znanego na Zaciszu konkursu ,,Ogród moje hobby”.

W swoich działaniach wykorzystuje doświadczenia z wielu lat pracy społecznej w Parlamencie Studentów RP, stażu w Parlamencie Europejskim w biurze ówczesnego europosła a dziś kandydata na Prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego.

Jestem politologiem z wykształcenia. Jestem aktywna i konsekwentna w działaniu, przy tym otwarta na dialog z mieszkańcami. Pokazałam to podczas tej kadencji.

W tej kadencji byłam członkiem 4 komisji w tym Przewodniczącą Komisji Bezpieczeństwa, Zdrowia i Inicjatyw Lokalnych oraz wiceprzewodniczącą Komisji Infrastruktury, Inwestycji i Ochrony Środowiska.

Słuchając mieszkańców w tej kadencji napisałam ponad 330 interpelacji.

Na stronie www.portalsamorzadowy.pl zostałam najlepszym samorządowcem w Dzielnicy Targówek

W wolnych chwilach ćwiczę jogę, jeżdżę na rowerze i kibicuje mężowi w jego biegowych pasjach.

Obejrzyj Materiał Video

Materiał sfinansowany przez KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska.